Разлика помеѓу преработките на „Грбови во Северна и Средна Америка“

с
с (r2.7.3) (Робот: Додава arz:شعارات دول امريكا الشماليه)
[[en:Coats of arms of North America]]
[[ka:ჩრდილოეთ ამერიკის ქვეყნების გერბები]]
[[arz:شعارات دول امريكا الشماليه]]
[[pt:Anexo:Brasões de armas das Américas Central e do Norte]]
[[sr:Грбови Северне Америке]]
4.138

уредувања