Разлика помеѓу преработките на „Грбови во Океанија“

с
r2.7.3) (Робот: Додава arz:شعارات دول اوشيانيا
с (Замена на Image:Public_Seal_of_Nieu.svg со Image:Public_Seal_of_Niue.svg (од страна на Logan поради: File renamed: '''Correct obvious errors in file names (...)
с (r2.7.3) (Робот: Додава arz:شعارات دول اوشيانيا)
[[fr:Armoiries d'Océanie]]
[[it:Stemmi dell'Oceania]]
[[arz:شعارات دول اوشيانيا]]
[[pt:Anexo:Brasões de armas da Oceânia]]
[[uk:Герби країн Океанії]]
4.138

уредувања