Разлика помеѓу преработките на „Западен Брег“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува li:Westeleke Jordaankant
с (r2.7.1) (Робот: Менува yo:Bèbè Ìlàòrùn)
с (r2.7.2) (Робот: Менува li:Westeleke Jordaankant)
[[lv:Rietumkrasts]]
[[lt:Vakarų Krantas]]
[[li:WestelikeWesteleke JordaanoverJordaankant]]
[[hu:Ciszjordánia]]
[[mg:Jordania Andrefana]]
1.229

уредувања