Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува diq:Kineşma
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава nl:Kinesjma)
с (r2.7.3) (Робот: Менува diq:Kineşma)
[[vi:Kineshma]]
[[war:Kineshma]]
[[diq:KineshmaKineşma]]
[[zh:基涅什马]]
127.230

уредувања