Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
r2.7.2) (Робот: Менува de:KF Shkëndija
с (r2.6.4) (Робот: Менува pl:Shkëndija Tetowo)
с (r2.7.2) (Робот: Менува de:KF Shkëndija)
[[bg:Шкендия Тетово]]
[[cs:FK Škendija 79 Tetovo]]
[[de:FKKF Škendija 79Shkëndija]]
[[en:FK Shkëndija]]
[[es:KF Shkëndija]]
9.281

уредување