Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Управување со Грција“

с
r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Græske regeringer
с (r2.7.3) (Робот: Додава ur:زمرہ:حکومت یونان)
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Græske regeringer)
[[Категорија:Управување по земја|Грција]]
 
[[da:Kategori:Græske regeringer]]
[[el:Κατηγορία:Ελληνική Κυβέρνηση]]
[[en:Category:Government of Greece]]
126.849

уредувања