Разлика помеѓу преработките на „Иван Иванович Шишкин“

с
r2.7.1) (Робот: Додава sv:Ivan Sjisjkin
с (Робот: Додава ro:Ivan Șișkin)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sv:Ivan Sjisjkin)
[[sr:Иван Шишкин]]
[[fi:Ivan Šiškin]]
[[sv:Ivan Sjisjkin]]
[[uk:Шишкін Іван Іванович]]
[[zh:伊凡·伊凡諾維奇·希施金]]
34.422

уредувања