Разлика помеѓу преработките на „Анатомија на човекот“

с
Робот: Додава vi:Giải phẫu người
с (r2.7.2+) (Робот: Додава az:İnsan anatomiyası)
с (Робот: Додава vi:Giải phẫu người)
[[uk:Анатомія людини]]
[[ur:انسانی تشریح]]
[[vi:Giải phẫu người]]
[[yi:מענטשלעכע אנאטאמיע]]
[[bat-smg:Žmuogaus anatuomėjė]]
85.496

уредувања