Timpul

Членува од 28 февруари 2008
Додадени 19 бајти ,  пред 14 години
Нова страница: {{babel-2|mk-0|pl}}
(Нова страница: {{babel-2|mk-0|pl}})
(нема разлика)
20

уредувања