Предлошка:Албанија-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава be:Шаблон:Albania-stub
с (r2.7.3) (Робот: Менува vi:Bản mẫu:Albania-stub)
с (Робот: Додава be:Шаблон:Albania-stub)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > [[Слика:Flag of Albania.svg|30px|Албанија]]</td ><td >''&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Албанија]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div ></center>[[Категорија:Никулци за Албанија<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
[[ar:قالب:بذرة ألبانيا]]
[[be:Шаблон:Albania-stub]]
[[be-x-old:Шаблён:Накід:Альбанія]]
[[bg:Шаблон:Албания-мъниче]]
85.496

уредувања