Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината, пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ne:क्वार्क
[[mn:Кварк]]
[[nl:Quark]]
[[ne:क्वार्क]]
[[ja:クォーク]]
[[no:Kvark]]
7.011

уредување