Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:آلتای، مغولستان
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ja:アルタイ (モンゴル))
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:آلتای، مغولستان)
[[de:Altai (Stadt)]]
[[en:Altai City]]
[[fa:آلتای، مغولستان]]
[[fr:Altay (Mongolie)]]
[[lt:Altajus (Mongolija)]]
1.364

уредувања