Разлика помеѓу преработките на „ISSN“

Додадени 48 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Internacionalni standardni serijski broj
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:ISSN)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Internacionalni standardni serijski broj)
[[sk:ISSN]]
[[sl:Mednarodna standardna serijska številka]]
[[sr:Internacionalni standardni serijski broj]]
[[fi:ISSN]]
[[sv:International Standard Serial Number]]
34.422

уредувања