Тувалу: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава ce:Тувалу
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава fo:Tuvalu)
с (Робот: Додава ce:Тувалу)
[[nl:Tuvalu]]
[[ja:ツバル]]
[[ce:Тувалу]]
[[pih:Tuwaluu]]
[[no:Tuvalu]]
85.496

уредувања