Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Јазик“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ps:وېشنيزه:ژبه
с (Робот: Додава he:קטגוריה:שפה)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ps:وېشنيزه:ژبه)
[[ja:Category:言語]]
[[oc:Categoria:Lengatge]]
[[ps:وېشنيزه:ژبه]]
[[koi:Категория:Кыв]]
[[pt:Categoria:Linguagem]]
[[yo:Ẹ̀ka:Èdè]]
[[zh-yue:Category:語言]]
[[diq:CategoryKategori:Zıwan]]
126.523

уредувања