Разлика помеѓу преработките на „Навалперал де Тормес“

с
r2.7.2) (Робот: Додава uz:Navalperal de Tormes
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Navalperal de Tormes)
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Navalperal de Tormes)
[[ia:Navalperal de Tormes]]
[[it:Navalperal de Tormes]]
[[uz:Navalperal de Tormes]]
[[pt:Navalperal de Tormes]]
[[ru:Навальпераль-де-Тормес]]
9.281

уредување