Разлика помеѓу преработките на „Библија“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
MacedonianBoy ја премести страницата Свето Писмо на Библија презапишувајќи врз пренасочување: И Куранот е Свето Писмо
с (FilipVtori ја премести страницата Библија на Свето Писмо презапишувајќи врз пренасочување)
с (MacedonianBoy ја премести страницата Свето Писмо на Библија презапишувајќи врз пренасочување: И Куранот е Свето Писмо)