Библија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
FilipVtori ја премести страницата Библија на Свето Писмо презапишувајќи врз пренасочување
с (r2.7.3) (Робот: Менува ku:Încîl)
с (FilipVtori ја премести страницата Библија на Свето Писмо презапишувајќи врз пренасочување)
188

уредувања