Разлика помеѓу преработките на „Словенечки јазик“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:Slovenijan kel'
с (Брзо додавање категорија Флективни јазици (со користење на HotCat))
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Slovenijan kel')
 
[[Категорија:Словенечки јазик|*]]
 
[[Категорија:Флективни јазици]]
 
[[af:Sloweens]]
[[ug:سلوۋېن تىلى]]
[[vec:Łéngua slovena]]
[[vep:Slovenijan kel']]
[[vi:Tiếng Slovene]]
[[yi:סלאוועניש]]
[[bat-smg:Sluovienu kalba]]
[[zh:斯洛文尼亚语]]
 
[[Категорија:Флективни јазици]]
9.281

уредување