Игор Ѓузелов: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава uk:Ігор Гюзелов
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: pl:Igor Ǵuzełow)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава uk:Ігор Гюзелов)
[[pl:Igor Ǵuzełow]]
[[ru:Гюзелов, Игор]]
[[uk:Ігор Гюзелов]]
127.214

уредувања