Разлика помеѓу преработките на „Манга“

Одземени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ar:مانغا
с (r2.7.2) (Робот: Додава szl:Manga)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ar:مانغا)
 
[[als:Manga]]
[[ar:مانغا (قصص مصورة)]]
[[ast:Manga]]
[[zh-min-nan:Ji̍t-pún bàng-gah]]
9.281

уредување