Разлика помеѓу преработките на „Фредерик Шопен“

Додадени 35 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Фредерик Шопен
с (r2.7.1) (Робот: Менува mn:Фредерик Шопен)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Фредерик Шопен)
[[az:Frederik Şopen]]
[[bn:ফ্রেদেরিক শোপাঁ]]
[[ba:Фредерик Шопен]]
[[be:Фрыдэрык Шапен]]
[[be-x-old:Фрыдэрык Шапэн]]
125.988

уредувања