Разлика помеѓу преработките на „Улан Батор“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува ko:울란바토르
с (Бришење на "Genghis_Khan_statue_UB_MGL.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:U...)
с (r2.6.5) (Робот: Менува ko:울란바토르)
[[gl:Ulán Bátor - Улаанбаатар]]
[[xal:Улан Баатр]]
[[ko:울란바타르울란바토르]]
[[hy:Ուլան Բատոր]]
[[hi:उलान बतोर]]
1.372

уредувања