Разлика помеѓу преработките на „Сила“

Одземени 40 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:Сила
с (r2.7.1) (Робот: Додава uz:Kuch)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:Сила)
[[qu:Kallpa]]
[[rue:Сила]]
[[ru:Сила (физическая величина)]]
[[sa:परस्परक्रिया]]
[[sc:Fortzas]]
125.776

уредувања