Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2000“

Додадени 36 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава lb:Eurovision Song Contest 2000
(кат.)
с (r2.7.2) (Робот: Додава lb:Eurovision Song Contest 2000)
[[ky:Еврокөрүнүү ыр сынагы 2000]]
[[lv:2000. gada Eirovīzijas dziesmu konkurss]]
[[lb:Eurovision Song Contest 2000]]
[[lt:Eurovizijos dainų konkursas 2000]]
[[hu:2000-es Eurovíziós Dalfesztivál]]
9.281

уредување