Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава br:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава stq:Grenoble)
с (r2.7.2) (Робот: Додава br:Grenoble)
[[bg:Гренобъл]]
[[bar:Grenoble]]
[[br:Grenoble]]
[[ca:Grenoble]]
[[ceb:Grenoble]]
5.331

уредување