Тулон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава br:Toulon
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ms:Toulon)
с (r2.7.2) (Робот: Додава br:Toulon)
[[be-x-old:Тулён]]
[[bg:Тулон]]
[[br:Toulon]]
[[ca:Toló]]
[[ceb:Toulon]]
5.331

уредување