Разлика помеѓу преработките на „Александар I Епирски“

с
r2.7.2) (Робот: Додава bg:Александър I (Епир)
с (r2.6.5) (Бот Додава: sq:Aleksander Molosi)
с (r2.7.2) (Робот: Додава bg:Александър I (Епир))
[[Категорија:Стари Епироти во Кралството Македонија]]
 
[[bg:Александър I (Епир)]]
[[ca:Alexandre I d'Epir]]
[[de:Alexander I. (Epirus)]]
7.011

уредување