Разлика помеѓу преработките на „Скриеносеменици“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ku:Riwekên kulîlkdar
с (Робот: Додава bs:Magnoliophyta)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ku:Riwekên kulîlkdar)
[[ka:ფარულთესლოვნები]]
[[ht:Anjyospèm]]
[[ku:Riwekên bi kulîlkkulîlkdar]]
[[la:Angiospermae]]
[[lv:Segsēkļi]]
126.849

уредувања