Тор (митологија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Робот: Додава lb:Thor
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Թոր)
с (r2.6.5) (Робот: Додава lb:Thor)
[[la:Thorus]]
[[lv:Tors (mitoloģija)]]
[[lb:Thor]]
[[lt:Toras (mitologija)]]
[[hu:Thor]]
1.372

уредувања