Отвори го главното мени

Промени

Додадени 38 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lez:Почтунин индекс
[[jv:Kodhe pos]]
[[kk:Пошта индексі]]
[[lez:Почтунин индекс]]
[[la:Numerus cursualis]]
[[lv:Pasta indekss]]
125.572

уредувања