Категорија:Меланезија: Разлика помеѓу преработките

с
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Melanesia}})
с (r2.7.3) (Робот: Додава th:หมวดหมู่:เมลานีเซีย)
[[sh:Kategorija:Melanezija]]
[[sv:Kategori:Melanesien]]
[[th:หมวดหมู่:เมลานีเซีย]]
[[tr:Kategori:Melanezya]]
[[tk:Kategoriýa:Melaneziýa]]
127.231

уредување