Баликесир (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
сНема опис на уредувањето
[[os:Балыкесир (ил)]]
[[it:Provincia di Balıkesir]]
[[ka:ბალიქესირიბალიქესირის (პროვინცია)]]
[[kk:Балыкесир]]
[[rw:Intara ya Balıkesir]]
127.116

уредувања