Разлика помеѓу преработките на „Шпагети“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ro:Spaghete
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Spagheti)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ro:Spaghete)
[[pl:Spaghetti]]
[[pt:Espaguete]]
[[ro:SpaghetiSpaghete]]
[[ru:Спагетти]]
[[simple:Spaghetti]]
9.281

уредување