Разлика помеѓу преработките на „Јужна Дакота“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува hy:Հարավային Դակոթա
с (Робот: Додава se:Lulli-Dakota)
с (r2.7.3) (Робот: Менува hy:Հարավային Դակոթա)
[[ko:사우스다코타 주]]
[[haw:Kakoka Hema]]
[[hy:Հարավային ԴակոտաԴակոթա]]
[[hr:Južna Dakota]]
[[io:Suda-Dakota]]
126.090

уредувања