Глендејл (Аризона): Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:글렌데일 (애리조나 주))
Нема опис на уредувањето
[[sv:Glendale]]
[[tl:Glendale, Arizona]]
[[tr:Glendale, Arizona]]
[[uk:Глендейл (Аризона)]]
[[vi:Glendale, Arizona]]
20

уредувања