Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Менува mr:फर्नंडो टॉरेस; козметички промени)
| caps1 = 214
| caps2 = 102
| caps3 = 1446
| goals1 = 82
| goals2 = 65
| goals3 = 17
| nationalyears1 = 2000
| nationalyears2 = 2001
Анонимен корисник