Категорија:1832: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Робот: Додава hsb:Kategorija:1832
с r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:1832
RedBot (разговор | придонеси)
с r2.7.2) (Робот: Додава hsb:Kategorija:1832
Ред 32:
[[ko:분류:1832년]]
[[hy:Կատեգորիա:1832]]
[[hsb:Kategorija:1832]]
[[bpy:থাক:মারি ১৮৩২]]
[[id:Kategori:1832]]
Ред 61 ⟶ 62:
[[ru:Категория:1832 год]]
[[sah:Категория:1832]]
[[se:CategoryKategoriija:1832]]
[[sq:Kategoria:1832]]
[[simple:Category:1832]]
Ред 76 ⟶ 77:
[[uk:Категорія:1832]]
[[vi:Thể loại:1832]]
[[war:CategoryKaarangay:1832]]
[[yo:Ẹ̀ka:1832]]
[[zh-yue:Category:1832年]]
9.281

уредување