Википедија:ВикиПроект Историја: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Робот: Брише ru:Википедия:Проект:История (deleted))
Нема опис на уредувањето
# --[[User:Тиверополник|Астрион]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 11:39, 23 септември 2009 (UTC)
# {{Корисник|Стефан Милошевски}}
# [[Корисник:FilipVtori|FilipVtori]] <small>([[User talk:FilipVtori|муабет]])</small> 11:02, 02 јули 2012
 
 
На посетителите на вашата корисничка страница може да им ставите на знаење дека сте член на проектот ако го вметнете шаблонот '''{{t1|Корисник ВикиПроект Историја}}'''.
188

уредувања