FilipVtori

Членува од 18 декември 2011
Одземен 371 бајт ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бришење на "MKSl.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на MBisanz поради: Per [[co...)
Нема опис на уредувањето
{{Babel|mk|en-5|hr-3|bg-3|es-2}}
 
{| style="float: right; margin-left: 2em; margin-bottom: 0.5em; border: #0C00FF solid 3px"
Драги '''''„Википедијанци“''''',
|-
 
| {{Корисник Македонија}}
Поради нашата љубов кон [[Македонија]], поради тоа што сме [[Македонци]]<br>не треба да дозволиме читателите на македонската Википедија (Македонците)<br>да паднат во влијанието на пропагандата на [[Грци]]те и <del>[[Бугари]]те</del> ([[Татаробугари|Татари]])<br>Затоа со мое големо незадоволство<br>ве замолувам да не ги преведувате статиите од странски јазик<br>на [[македонски јазик|македонски]]<br>поради тоа што така ја уништувате нашата историја, идентитет, симболи и име
|-
 
| {{Корисник Македонец}}
'''Вечна да е МАКЕДОНИЈА!!!'''
|-
| {{Шаблон:Активност на Википедија|year=2012|month=01|day=08}}
|-
| {{Корисник ВикиПроект Историја}}
|-
| {{Корисник ВикиПроект Македонија}}
|-
| {{Корисник ВикиПроект Филм}}
|-
| {{Корисник ВикиПроект Географија}}
|}
188

уредувања