Разлика помеѓу преработките на „Највисок државен домен“

с
с (r2.7.2+) (Робот: Менува gl:Dominio de Nivel Superior xeográfico)
[[gl:Dominio de Nivel Superior xeográfico]]
[[ko:국가 코드 최상위 도메인]]
[[hi:देशीय कोड उच्चतम डोमेन]]
[[ilo:Pagilian a kodigo ti kangatuan a pagturayan]]
[[is:Þjóðarlén]]
9.281

уредување