Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава li:Centimeter
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава xmf:სანტიმეტრი; козметички промени)
с (Робот: Додава li:Centimeter)
[[la:Centimetrum]]
[[lv:Centimetrs]]
[[li:Centimeter]]
[[lmo:Ghel]]
[[ml:സെന്റിമീറ്റർ]]
85.496

уредувања