Скопје 2014: Разлика помеѓу преработките

Одземени 63 бајти ,  пред 9 години
(→‎Галерија: поправка на правопис)
Во македонската јавност постојат екстремно различни и спротивставени ставови околу корисноста и реалната потреба од реализирање на еден ваков скап проект.
 
== Поврзано ==''''''Задебелен текст''''''==Галерија==
<center><gallery>
Податотека:Macedonian Lion - Goce Delcev Bridge.JPG|Скулптура на лав на мостот „Гоце Делчев“