Отвори го главното мени

Промени

Одземени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:سوسیالیسم
[[eo:Socialismo]]
[[eu:Sozialismo]]
[[fa:جامعه‌گراییسوسیالیسم]]
[[hif:Samajwaad]]
[[fo:Sosialisma]]
125.612

уредувања