Разлика помеѓу преработките на „Второ бугарско царство“

с
r2.7.3) (Робот: Додава als:Zweites Bulgarenreich
с (r2.5.4) (Робот: Менува fr:Second Empire bulgare)
с (r2.7.3) (Робот: Додава als:Zweites Bulgarenreich)
[[Категорија:Бугарија во 11 век]]
 
[[als:Zweites Bulgarenreich]]
[[an:Segundo Imperio Bulgaro]]
[[be:Другое Балгарскае царства]]
126.283

уредувања