Разлика помеѓу преработките на „Сен Дени (Реинион)“

Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lt:Sen Deni (Reunjonas)
с (r2.7.1) (Робот: Додава mg:Saint-Denis, Réunion)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lt:Sen Deni (Reunjonas))
[[lv:Sendenī (Reinjona)]]
[[lb:Saint-Denis (Réunion)]]
[[lt:Sen Deni (Reunjonas)]]
[[mg:Saint-Denis, Réunion]]
[[mr:सेंट डेनिस]]
5.830

уредувања