Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава rn:Template:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава av:Шаблон:User it-1)
с (Робот: Додава rn:Template:User it-1)
[[krc:Шаблон:User it-1]]
[[ka:თარგი:User it-1]]
[[rn:Template:User it-1]]
[[sw:Kigezo:User it-1]]
[[ht:Modèl:User it-1]]
85.496

уредувања