Податотека:Call of Duty World at War cover.png: Разлика помеѓу преработките

{{Податоци за неслободна слика |Опис = Омот на Call of Duty: World at War |Извор = Activision и Treyarch |Дел = |Ниска_резолуција = Да |други_информации = Употребата ...
({{Податоци за неслободна слика |Опис = Омот на Call of Duty: World at War |Извор = Activision и Treyarch |Дел = |Ниска_резолуција = Да |други_информации = Употребата ...)
(нема разлика)