Разлика помеѓу преработките на „30 септември“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ml:സെപ്റ്റംബർ 30
с (r2.7.1) (Робот: Додава ext:30 setiembri)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ml:സെപ്റ്റംബർ 30)
[[lmo:30 09]]
[[hu:Szeptember 30.]]
[[ml:സെപ്റ്റംബര്‍സെപ്റ്റംബർ 30]]
[[mr:सप्टेंबर ३०]]
[[xmf:30 ეკენია]]
3.985

уредувања