229 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sv:229 (tal)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: ms:229 (nombor))
с (r2.7.3) (Робот: Додава sv:229 (tal))
[[nn:Talet 229]]
[[ru:229 (число)]]
[[sv:229 (tal)]]
[[uk:229 (число)]]
[[zh:229]]
3.985

уредувања